Special-Ops.pl

Selekcja. Wojska Specjalne [bezpłatny E-BOOK]

Selekcja. Wojska Specjalne [bezpłatny E-BOOK]

Oddajemy w Wasze ręce nowego e-booka stworzonego przez redakcję SPECIAL OPS pod sugestywnym tytułem "Selekcja. Wojska Specjalne". Mamy nadzieję, że ta publikacja podpowie Wam, jakie różnice występują w selekcji do poszczególnych jednostek specjalnych, czego możecie się spodziewać podczas selekcji, jak się do niej przygotować i w co wyposażyć.

Oprócz materiału omawiającego różnice w selekcji do poszczególnych jednostek, w naszym e-booku znajdziecie także artykuł o bushcrafcie - czyli o miejscach, gdzie w Polsce w spokoju i w pełni legalnie możecie przygotować się do działań w terenie. 

Przeczytaj także: Pobierz bezpłatny ebook "30 lat JW GROM" >>

W publikacji znajdziecie także wywiady z byłymi operatorami Wojsk Specjalnych, w których żołnierze JW: GROM, AGAT, NIL, FORMOZA i JWK wspominają własne selekcje, podpowiadają na co warto zwrócić uwagę, co jest najtrudniejsze, najważniejsze i niezbędne, aby poradzić sobie podczas selekcji. Wielu z naszych rozmówców to także byli instruktorzy Pionów Szkolenia poszczególnych jednostek. Dzięki temu możecie dowiedzieć się jak wygląda organizacja i przebieg selekcji także z ich punktu widzenia. Niektóre odpowiedzi udzielane są żywym i obrazowym językiem, miejscami wzbogacone dosadnymi słowami, których nie powinni używać dżentelmeni. Jednak selekcja to nie miejsce dla grzecznych i ułożonych kandydatów, tak więc kilka "mocnych słów" nikogo nie powinno obrazić.

Trzeba też zaznaczyć, że zamieszczone w publikacji zdjęcia, pełnią rolę wyłącznie obrazującą i pochodzą zarówno z selekcji do Wojsk Specjalnych, jak i z przebiegu kwalifikacji, z przebiegu Selekcji organizowanej przez m.in. przez mjr Arkadiusza Kupsa, czy ze szkoleń z zakresu zielonej taktyki. 

Życzymy miłej lektury!

Special OPS - Selekcja

Komentarze

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Special-Ops