Special-Ops.pl

Zaawansowane wyszukiwanie

Profesjonalne rozwiązania dla służb od Winmate

Komputery, tablety i łączność radiowa

Profesjonalne rozwiązania dla służb od Winmate. Fot. Winmate

Profesjonalne rozwiązania dla służb od Winmate. Fot. Winmate

Firma BMF od 1998 roku dostarcza rozwiązania w dziedzinie specjalistycznego sprzętu mobilnego. To sprzęt dostosowany do pracy w trudnych i niekiedy bardzo wymagających warunkach. Od lat produkty oferowane przez BMF trafiają m.in. do pojazdów wojskowych i specjalnych.

treść sponsorowana

Tablety i komputery NoteStar, których dystrybutorem i producentem jest BMF, wykorzystywane są między innymi polskim pojeździe WIRUS oraz w pojazdach wsparcia technicznego. Tablety z dedykowaną stacją dokującą trafiły także do pojazdów gaśniczych używanych przez straż pożarną.

Lata doświadczeń i działania na rynku sprawiają, że firma BMF jest w stanie przygotowywać rozwiązania dostosowane pod względem konfiguracji do potrzeb klienta.

 

W 2023 roku oferta firmy została rozszerzona o produkty marki Winmate. W wyniku zawartej umowy firma BMF zapewnia pełne wsparcie tej marki na rynku polskim, jak i krajów ościennych. Jako przedstawiciel marki, oprócz oferowania samych produktów, realizuje pełne wsparcie poprzez doradztwo, zaplecze techniczne oraz konfigurację i dostosowanie do istniejących systemów, jak i serwis gwarancyjny i pozagwarancyjny.

Profesjonalne produkty Winmate

Warto przedstawić w krótkim skrócie ofertę tej marki, ponieważ jest ona wyjątkowo szeroka, zarówno pod względem modeli, jak i dedykowanych rozwiązań dla poszczególnych branż jak choćby: energetyka, ATEX, logistyka, przemysł ciężki, przemysł morski, górnictwo, ale i przemysł spożywczy czy medycyna.

Jednak najważniejszym działem, który od początku był trzonem działalności firmy, pozostaje przemysł obronny. To właśnie on w pełni wykorzystuje ponad 25-letnie doświadczenie firmy Winmate i jej zasoby, oferując szerokie możliwości w dziedzinie projektowania oraz testów odpornościowych.

Potężna, mobilna platforma komputerowa w wytrzymałej obudowie

Od ponad 25 lat firma Winmate oferuje wytrzymałe mobilne tablety i laptopy, komercyjne systemy komputerowe klasy obronnej (COTS) oraz wytrzymałe wyświetlacze opracowane zgodnie z wymagającymi standardami specyfikacji sił zbrojnych (MIL-STD). Te solidne ekrany klasy obronnej zaprojektowano do użytku w obszarach o znaczeniu krytycznym, takich jak pojazdy naziemne, awionika i zastosowania morskie. Plany ulepszeń środowiskowych i funkcjonalnych dostępne są dla zastosowań obronnych i ochronnych na lądzie, morzu lub w powietrzu. Ulepszenia te oferowane są także do zastosowań wymagających systemów noktowizyjnych lub ekranowania EMI, wspierając działania policyjne, poszukiwawcze i ratownicze. Sprawdź >>

Wytrzymałe komputery Winmate znane są na całym świecie. Produkty zgodne są ze standardami wojskowymi MIL-STD 810F/G i MIL-STD 461E/F. Wytrzymują ekstremalne warunki środowiskowe, takie jak wysoka i niska temperatura, wstrząsy, wibracje, wilgotność i spełniają wymagania dotyczące kontroli zakłóceń elektromagnetycznych. Ochrona przed zakłóceniami elektromagnetycznymi jest dodatkowo wzmocniona przez zastosowanie ekranowania ITO EMI. Aby zapewnić niezawodne zasilanie i wytrzymałość mechaniczną, Winmate wykorzystuje złącza zasilania klasy wojskowej MIL-DTL-38999/. Aby sprostać wymaganiom regulacyjnym przemysłu obronnego, produkty Winmate przechodzą rygorystyczne testy w celu zapewnienia bezpieczeństwa i wydajności wykraczających poza standardowe normy.

Główne zalety i możliwości

  • Każdy komputer przenośny przechodzi rygorystyczne testy, aby zapewnić najwyższą wydajność i niezawodność w operacjach obronnych, takie jak standardy MIL-STD-461F i MIL-STD-810G. Podczas testów odzwierciedlane są ekstremalne warunki, takie jak wahania temperatury i wilgotności, wstrząsy, upadki i wibracje. Niektóre z wybranych produktów spełniają wymagania MIL-STD-3009 typu 1 klasy B NVIS.
  • Monitory paneli Winmate wyposażone są w wysokowydajne, cylindryczne złącza MIL-DTL-38999 typu I i III
  • Wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości są bardzo wytrzymałe i oferują optymalną widoczność. Zaawansowana platforma obliczeniowa umożliwia szybsze wyszukiwanie i uzyskiwanie informacji w czasie rzeczywistym, zapewniając możliwość natychmiastowego reagowania.

Rozwiązania zwiększają efektywność personelu centrum dowodzenia i dyspozytorni. Dzięki wyświetlaczowi Winmate 4K UHD, o doskonałej rozdzielczości i dokładnym odwzorowaniu szczegółów, pozwalają zbudować ergonomiczną konsolę dowodzenia, która jest zgodna z indywidualnymi potrzebami.

Wszystkie produkty obronne Winmate są konstruowane i testowane zgodnie ze standardami obronnymi MIL-STD-810 i MIL-STD-461. Dowiedz się więcej >>

Komunikacja radiowa bezpieczeństwa publicznego o znaczeniu krytycznym

Firma Winmate wychodzi także naprzeciw potrzebom dotyczącym nowoczesnej komunikacji radiowej.

PoC i brama radiowa

Radio Winmate PoC (Push-to-Talk over Cellular) P400M9, które preinstaluje dedykowaną aplikację Larzio, zapewnia natychmiastowe połączenia grupowe, usługi dowodzenia i wysyłki przez sieci 3G, 4G oraz WLAN, dzięki czemu można korzystać z ogólnoświatowego zasięgu i bezproblemowej komunikacji, nie tylko w zakresie transmisji głosowej, ale również transmisji danych.

Winmate Radio Gateway RG100 zapewnia użytkownikom radiotelefonów połączenie i integrację z WWAN/WLAN/VHF/UHF i VoLTE/VoWiFi za pośrednictwem aplikacji Larzio APP i chmury, które można wykorzystywać w globalnym dostępie do centrów dowodzenia i kontroli, smartfonów, telefonów programowych lub sieci publicznych. Sprawdź szczegóły na stronie >>

Główne zalety i możliwości

Dzięki integracji różnych protokołów możesz kontaktować się ze swoim zespołem z dowolnego miejsca i bez ograniczeń.

Rozwiązania Winmate to:

  • Brak limitu komunikacji
  • Bezpieczeństwo
  • Mobilność
  • Redukcja kosztów

Rozwiązania Winmate zapewniają skuteczne działanie służb bezpieczeństwa publicznego polegających na łączności radiowej, takich jak policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

Skontaktuj się z dystrybutorem, firmą BMF, w sprawie urządzeń >>

Komentarze

Powiązane

Radosław Tyślewicz, BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego AGM G1S – „Predator” pośród smartfonów do zadań specjalnych

AGM G1S – „Predator” pośród smartfonów do zadań specjalnych AGM G1S – „Predator” pośród smartfonów do zadań specjalnych

W ostatnich tygodniach testowaliśmy kolejny model smartfona firmy AGM. Po opisywanym ostatnio modelu AGM SE, przyszła pora na wyższą wersję G1S z serii Glory, wyposażoną między innymi w termowizję i kamerę...

W ostatnich tygodniach testowaliśmy kolejny model smartfona firmy AGM. Po opisywanym ostatnio modelu AGM SE, przyszła pora na wyższą wersję G1S z serii Glory, wyposażoną między innymi w termowizję i kamerę podczerwieni, zmieniającą dotychczasowe zastosowanie tego typu urządzeń w trudnych warunkach. Pytanie, na ile i do jakich działań te funkcje naprawdę się nadają, posłużyło za główną oś testów nowego AGM Glory G1S. Odwiedziliśmy poligonowe lasy w jesiennej aurze oraz pozbawione światła tory przeszkód...

Wybrane dla Ciebie

Gdzie przygotujesz się na najgorsze »

Gdzie przygotujesz się na najgorsze » Gdzie przygotujesz się na najgorsze »

Jak przeprowadzić skuteczna obronę »

Jak przeprowadzić skuteczna obronę » Jak przeprowadzić skuteczna obronę »

Podstawowe elementy do usprawnienia komunikacji w wojsku »

Podstawowe elementy do usprawnienia komunikacji w wojsku » Podstawowe elementy do usprawnienia komunikacji w wojsku »

Zdradzamy sposób na stabilny grunt pod nogami »

Zdradzamy sposób na stabilny grunt pod nogami »  Zdradzamy sposób na stabilny grunt pod nogami »

Buty taktyczne co je odróżnia od zwykłych butów »

Buty taktyczne co je odróżnia od zwykłych butów » Buty taktyczne co je odróżnia od zwykłych butów »

Gdzie doposażysz się taktycznie »

Gdzie doposażysz się taktycznie » Gdzie doposażysz się taktycznie »

Kompletna ochrona balistyczna »

Kompletna ochrona balistyczna » Kompletna ochrona balistyczna »

Poznaj arkana radiokomunikacji wojskowej w XXI wieku »

Poznaj arkana radiokomunikacji wojskowej w XXI wieku » Poznaj arkana radiokomunikacji wojskowej w XXI wieku »

Wybierz sprzęt, który sprawdzi się w niskich temperaturach »

Wybierz sprzęt, który sprawdzi się w niskich temperaturach » Wybierz sprzęt, który sprawdzi się w niskich temperaturach »

Jakie jest najlepsze podejście do konserwacji tłumików w warunkach polowych »

Jakie jest najlepsze podejście do konserwacji tłumików w warunkach polowych » Jakie jest najlepsze podejście do konserwacji tłumików w warunkach polowych »

Buty, butom nierównie - dowiedz się które Cię nie zawiodą »

Buty, butom nierównie - dowiedz się które Cię nie zawiodą » Buty, butom nierównie - dowiedz się które Cię nie zawiodą »

Buty odporne na wszystko »

Buty odporne na wszystko » Buty odporne na wszystko »

Poznaj korzyści z bycia licencjonowanym Instruktorem Sportu Strzeleckiego »

Poznaj korzyści z bycia licencjonowanym Instruktorem Sportu Strzeleckiego » Poznaj korzyści z bycia licencjonowanym Instruktorem Sportu Strzeleckiego »

Czym bezpiecznie wypijesz wodę prosto z rzeki

Czym bezpiecznie wypijesz wodę prosto z rzeki Czym bezpiecznie wypijesz wodę prosto z rzeki

Funkcjonalne doposażenie , które zapewni komfort w ekstramalnych sytuacjach?

Funkcjonalne doposażenie , które zapewni komfort w ekstramalnych sytuacjach? Funkcjonalne doposażenie , które zapewni komfort w ekstramalnych sytuacjach?

Które apteczki przyjdą Ci z pomocą »

Które apteczki przyjdą Ci z pomocą » Które apteczki przyjdą Ci z pomocą »

Najnowsze produkty i technologie

Radosław Tyślewicz MOSKITO TI - szwajcarska precyzja znowu w natarciu

MOSKITO TI - szwajcarska precyzja znowu w natarciu MOSKITO TI - szwajcarska precyzja znowu w natarciu

Francuski koncern zbrojeniowy Safran Defense po premierze swojego urządzenia na targach Eurosatory w Paryżu w 2014 r. oraz w Polsce podczas VII Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych...

Francuski koncern zbrojeniowy Safran Defense po premierze swojego urządzenia na targach Eurosatory w Paryżu w 2014 r. oraz w Polsce podczas VII Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa Europoltech 2015, wprowadzał go w ostatnich latach na wyposażenie kolejnych armii świata. MOSKITO TI to produkt szwajcarskiej spółki Safran Vectronix AG, producenta specjalistycznego sprzętu optoelektronicznego – między innymi dalmierzy Vector (IV, 21, 23,...

BMF Centrum Specjalistycznego Sprzętu Mobilnego Profesjonalne rozwiązania dla służb od Winmate

Profesjonalne rozwiązania dla służb od Winmate Profesjonalne rozwiązania dla służb od Winmate

Firma BMF od 1998 roku dostarcza rozwiązania w dziedzinie specjalistycznego sprzętu mobilnego. To sprzęt dostosowany do pracy w trudnych i niekiedy bardzo wymagających warunkach. Od lat produkty oferowane...

Firma BMF od 1998 roku dostarcza rozwiązania w dziedzinie specjalistycznego sprzętu mobilnego. To sprzęt dostosowany do pracy w trudnych i niekiedy bardzo wymagających warunkach. Od lat produkty oferowane przez BMF trafiają m.in. do pojazdów wojskowych i specjalnych.

trzypiora.pl Czym powinna cechować się kamizelka taktyczna dla ratownika medycznego?

Czym powinna cechować się kamizelka taktyczna dla ratownika medycznego? Czym powinna cechować się kamizelka taktyczna dla ratownika medycznego?

Jeśli zastanawiasz się nad optymalnym rozwiązaniem w kontekście swojego wyposażenia jako ratownika medycznego podczas akcji, z pewnością na myśl przychodzi Ci kamizelka taktyczna. Czego powinieneś od niej...

Jeśli zastanawiasz się nad optymalnym rozwiązaniem w kontekście swojego wyposażenia jako ratownika medycznego podczas akcji, z pewnością na myśl przychodzi Ci kamizelka taktyczna. Czego powinieneś od niej wymagać? Co najbardziej się przyda? Co jest koniecznością? Jaka kamizelka taktyczna spełni wszystkie stawiane jej wymagania?

Militaria.pl Linie oporządzenia - jak efektywnie zarządzać ekwipunkiem?

Linie oporządzenia - jak efektywnie zarządzać ekwipunkiem? Linie oporządzenia - jak efektywnie zarządzać ekwipunkiem?

Rozsądne rozłożenie ekwipunku może nie być łatwą sprawą, szczególnie kiedy bagażu jest sporo. Jednym z najlepszych sposobów na rozplanowanie umiejscowienia przedmiotów jest stosowanie się do zasad linii...

Rozsądne rozłożenie ekwipunku może nie być łatwą sprawą, szczególnie kiedy bagażu jest sporo. Jednym z najlepszych sposobów na rozplanowanie umiejscowienia przedmiotów jest stosowanie się do zasad linii oporządzenia.

Radosław Tyślewicz Buty Bates EO3882 GX X2 Tall Side Zip

Buty Bates EO3882 GX X2 Tall Side Zip Buty Bates EO3882 GX X2 Tall Side Zip

Buty Bates EO3882 GX X2 Tall Side Zip testowaliśmy już dla was w warunkach trekkingowo-desantowych na polskim wybrzeżu („SPECIAL OPS” 3/2023). Jest to obuwie taktyczne przeznaczone do pracy w klimacie...

Buty Bates EO3882 GX X2 Tall Side Zip testowaliśmy już dla was w warunkach trekkingowo-desantowych na polskim wybrzeżu („SPECIAL OPS” 3/2023). Jest to obuwie taktyczne przeznaczone do pracy w klimacie zimnym i wilgotnym, jaki panuje w Europie Środkowej i Północnej. Sprawdziły się przy zadaniach linowych oraz na portowych nabrzeżach i pokładach łodzi typu RIB. Nadszedł czas na weryfikację tego modelu w bardziej typowych dla Polski i całej niziny europejskiej warunkach, czyli w lesie i na niskich pagórkach.

Transactor Security Sp. z o.o. Zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych kategorii VTOL w ochronie granic państwowych

Zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych kategorii VTOL w ochronie granic państwowych Zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych kategorii VTOL w ochronie granic państwowych

Ochrona granic stanowi jedną z podstawowych funkcji państwa. Ich nienaruszalność jest ważnym czynnikiem zapewnienia bytu narodowego i suwerenności kraju. Każde państwo dysponuje określoną organizacją do...

Ochrona granic stanowi jedną z podstawowych funkcji państwa. Ich nienaruszalność jest ważnym czynnikiem zapewnienia bytu narodowego i suwerenności kraju. Każde państwo dysponuje określoną organizacją do ochrony swoich granic, albowiem jest to jeden z najważniejszych czynników, które mają duży wpływ na bezpieczeństwo zewnętrzne i wewnętrzne.

Dariusz Leżała, Transactor Security Sp. z o.o. Przenośne systemy rentgenowskie w rozpoznaniu zagrożeń CBRN-E

Przenośne systemy rentgenowskie w rozpoznaniu zagrożeń CBRN-E Przenośne systemy rentgenowskie w rozpoznaniu zagrożeń CBRN-E

Rozpoznanie i neutralizacja zagrożeń CBRN-E, do których zaliczamy zagrożenia chemiczne, biologiczne, radiologiczne, nuklearne oraz zagrożenia związane z materiałami i urządzeniami wybuchowymi, wymaga ciągłego...

Rozpoznanie i neutralizacja zagrożeń CBRN-E, do których zaliczamy zagrożenia chemiczne, biologiczne, radiologiczne, nuklearne oraz zagrożenia związane z materiałami i urządzeniami wybuchowymi, wymaga ciągłego rozwoju sprzętu specjalistycznego umożliwiającego ich ujawnienie i identyfikację. Naprzeciw tym wymogom wychodzi firma Transactor Security Sp. z o.o., która w ofercie ma najnowsze rozwiązania sprzętowe firm VIDISCO Ltd. oraz Viken Detection.

Militaria.pl Potrzebny medyk! - taktyczne wyposażenie medyczne

Potrzebny medyk! - taktyczne wyposażenie medyczne Potrzebny medyk! - taktyczne wyposażenie medyczne

Wyposażenie medyczne w służbach mundurowych to kluczowy element ekwipunku taktycznego. Wyposażenie to obejmuje szeroki zakres narzędzi, sprzętu i środków, które służą do udzielenia pierwszej pomocy w warunkach...

Wyposażenie medyczne w służbach mundurowych to kluczowy element ekwipunku taktycznego. Wyposażenie to obejmuje szeroki zakres narzędzi, sprzętu i środków, które służą do udzielenia pierwszej pomocy w warunkach polowych, w tym także podczas sytuacji kryzysowych czy akcji ratunkowych. Bardzo ważne jest to, aby taktyczne wyposażenie medyczne było łatwe w transporcie i szybkie w użyciu. W tym artykule omawiamy najpotrzebniejsze wyposażenie medyczne, które warto mieć przy sobie.

Ha3o Okulary taktyczne najnowszej generacji Revision Military w technologii I-VIS

Okulary taktyczne najnowszej generacji Revision Military w technologii I-VIS Okulary taktyczne najnowszej generacji Revision Military w technologii I-VIS

Współcześnie wszechstronnie używane okulary taktyczne mają za zadanie chronić oczy operatora, jak również pozwolić na dokładną i precyzyjną obserwację otoczenia. Od ich jakości oraz możliwości dostosowania...

Współcześnie wszechstronnie używane okulary taktyczne mają za zadanie chronić oczy operatora, jak również pozwolić na dokładną i precyzyjną obserwację otoczenia. Od ich jakości oraz możliwości dostosowania do warunków zależy jakość obserwacji przekładająca się na bezpieczeństwo indywidualne oraz powodzenie całego wykonanego zadania. I choć wydawać by się mogło, że obecne rozwiązania w zakresie optyki taktycznej oferują bardzo wiele, to okazuje się, że w tej materii można pójść jeszcze o krok dalej,...

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Special-Ops

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.special-ops.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.special-ops.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.