TACTIKKA - nowa seria latarek Petzl

 AMC  /  23-07-2019
TACTIKKA - nowa seria latarek Petzl
TACTIKKA - nowa seria latarek Petzl Petzl

Firma Petzl od roku 1975 dostarcza produkty oraz rozwiązania techniczne, które są niezbędne do przemieszczania się w trudnych warunkach związanych z wysokością i działaniem w ciemnościach. Lista aktywności, w których Petzl jest obecny jest bardzo długa: od speleologii, wspinaczki, alpinizmu, biegów, sprzętu do parków linowych, przez prace na wysokości, arborystykę, dostęp linowy, ratownictwo techniczne, systemy do ewakuacji, wyposażenie jednostek taktycznych i interwencyjnych, do oświetlenia.

 

Petzl jest prekursorem latarek czołowych, koncepcji oświetlania, dzięki któremu użytkownik ma wolne ręce do działania. Zastosowanie latarek  czołowych jest praktycznie nieograniczone, natomiast poniżej przedstawiamy rozwiązania Petzl na rok 2019 przeznaczone na rynki militarne.

Petzl proponuje 4 modele latarek czołowych, zgrupowanych w rodzinie TACTIKKA.

Podstawowy model w grupie, zapewnia  oświetlenie bliskiego zasięgu oraz  dalekiego zasięgu. Posiada światło białe z trzema trybami jasności oraz oświetlenie czerwone zapewniające dyskrecję i niezaburzające nocnego widzenia.

Latarka ma 300 lumenów (o 100 lumenów więcej w stosunku do modelu z poprzedniej generacji), zasięg światła do 65 metrów w najmocniejszym trybie, czas świecenia do 120 h w trybie najsłabszym. Ciężar 82 g. Zasilanie 3 bateriami AAA lub dedykowanym akumulatorem CORE dzięki konstrukcji HYBRID CONCEPT. Latarka jest również kompatybilna z akumulatorkami Ni-MH. TACTIKKA jest dostępna w trzech kolorach: czarnym, pustynnym i kamuflażu. Gwarancja 5 lat. Dowiedz się więcej >>

TACTIKKA

Latarka czołowa TACTIKKA+

Latarka zapewnia  oświetlenie bliskiego zasięgu, do przemieszczania się oraz  dalekiego zasięgu. Posiada światło białe z trzema trybami jasności oraz oświetlenie czerwone (stałe lub pulsujące) zapewniające dyskrecję i niezaburzające nocnego widzenia.
Latarka ma 350 lumenów (o 100 lumenów więcej w stosunku do modelu z poprzedniej generacji), zasięg światła do 90  metrów w najmocniejszym trybie, czas świecenia do 160 h w trybie najsłabszym. Ciężar 85g. Zasilanie 3 bateriami AAA lub dedykowanym akumulatorem CORE dzięki konstrukcji HYBRID CONCEPT. Latarka jest również kompatybilna z akumulatorkami Ni-MH. TACTIKKA + jest dostępna w trzech kolorach: czarnym, pustynnym i kamuflażu. Gwarancja 5 lat. Sprawdź cenę latarki >>

TACTIKKA PLUS

Latarka czołowa TACTIKKA+ RGB

Zapewnia  oświetlenie bliskiego zasięgu, do przemieszczania się oraz  dalekiego zasięgu. Posiada światło białe z trzema trybami jasności oraz oświetlenie czerwone, zielone, niebieskie. Różne kolory światła znajdują zastosowanie przy:  do zapewnienia dyskrecji, lepszego działania w z noktowizją oraz przy opatrywaniu ran.  Latarka ma 350 lumenów (o 100 lumenów więcej w stosunku do modelu z poprzedniej generacji), zasięg światła do 90  metrów w najmocniejszym trybie, czas świecenia do 160 h w trybie najsłabszym. Ciężar 85g. Zasilanie 3 bateriami AAA lub dedykowanym akumulatorem CORE dzięki konstrukcji HYBRID CONCEPT. Latarka jest również kompatybilna z akumulatorkami Ni-MH. TACTIKKA  + RGB jest dostępna w trzech kolorach: czarnym, pustynnym i kamuflażu. Gwarancja 5 lat. Dowiedz się więcej i kup >>

Tactikka + RGB

Latarka czołowa TACTIKKA CORE

Zapewnia  oświetlenie bliskiego zasięgu, do przemieszczania się oraz  dalekiego zasięgu. Posiada światło białe z trzema trybami jasności oraz oświetlenie czerwone (stałe lub pulsujące) zapewniające dyskrecję i niezaburzające nocnego widzenia.
Latarka ma 450 lumenów (o 100 lumenów więcej w stosunku do modelu z poprzedniej generacji), zasięg światła do 90  metrów w najmocniejszym trybie, czas świecenia do 130 h w trybie najsłabszym. Ciężar 85g. Zasilana dedykowanym akumulatorem CORE ładowanym przez micro USB  lub 3 bateriami AAA, dzięki konstrukcji HYBRID CONCEPT. Latarka jest również kompatybilna z akumulatorkami Ni-MH i bateriami litowymi. TACTIKKA CORE jest dostępna w kolorze czarnym. Gwarancja 5 lat. Dowiedz się wiecej o modelu >>

TACTIKKA CORE

 

Petzl AMC

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe AMC A.Ciszewski & K. Śmiałek sp.j.


Mników 389

32-084 Morawica

info@amc.com.pl
www.amc.com.pl

Dział sprzedaży:
tel: 126567088 / 126567089 / 123764265 / 603420094 / 603420662
Galeria artykułu  Ilość zdjęć:  4

Komentarze

0
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Special-ops.pl... dowiedz się więcej »

Aktualny numer

4/2020
SPECIAL OPS 4/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - 30 lat ZW
  • - GOI SOK
Paweł Piotrowski
Wiosłowanie jednorącz sztangielką z podparciem na ławce skośnej to odmiana klasycznego...
Paweł Piotrowski
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie na ławce poziomej to klasyczne, skuteczne...
Michał Piekarski
W ostatnią niedzielę czerwca w Gdyni odbyły się uroczystości z okazji Święta Marynarki...
Michał Piekarski
Wzrost napięcia pomiędzy Zachodem i Rosją, który można już bezpiecznie nazywać nową...
Dariusz Materniak
5 marca 2018 roku jednostka specjalna ukraińskiej Policji "KORD" zatrzymała dwie osoby...
WYŻSZA SZKOŁA ADMINISTRACJI I BIZNESU IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W GDYNI
WYŻSZA SZKOŁA ADMINISTRACJI I BIZNESU IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W GDYNI
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni od dekady kształci wybitnych specjalistów z Bezpieczeństwa Wewnętrznego,...

Powstanie Warszawskie 2.0, czyli „kotwica” z hashtagiem

Czy było warto? – to pytanie w ostatnich latach rozliczania naszej historii pada bardzo często w kontekście Powstania Warszawskiego. Jednocześnie...wiecej »
Rzetelna Firma
Copyright @ 2010-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl