IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w MMA

patronat medialny SPECIAL OPS
 Redakcja  /  27-09-2016
"Pokonać kolegę, a nie przeciwnika" to główne przesłanie Międzynarodowych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w MMA.
"Pokonać kolegę, a nie przeciwnika" to główne przesłanie Międzynarodowych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w MMA. Fot. arch. org.

Mundury i oporządzenie zamienią na sportowe stroje, rękawice i ochraniacze, by spotkać się na ringu z "kolegami po fachu" i pokazać, iż są profesjonalistami w każdym calu, a ich zamiłowanie do sztuk walki przekłada się na codzienną skuteczność i nasze bezpieczeństwo. Przedstawiciele różnych formacji mundurowych spotkają się już po raz czwarty na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w MMA, które odbędą się z Toruniu w dniach 15-16 października.

Organizatorem wydarzenia jest toruński Klub Sportowy KSM TEAM, a wydarzenie objął swym patronatem Prezydent Miasta Torunia. Poprzednie edycje potwierdziły szerokie, rosnące z roku na rok zainteresowanie MMA wśród przedstawicieli służb mundurowych. Prócz wysokiego poziomu zawodników, impreza okazała się wydarzeniem o rodzinnym charakterze, gdzie głównym przesłanie, w ramach zdrowej sportowej rywalizacji, brzmiało "pokonać kolegę, a nie przeciwnika".

Przeczytaj także: III Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w MMA - wyniki

W zawodach wystartują przedstawiciele (kobiety i mężczyźni) Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celnej, Inspekcji Transportu Drogowego. Mistrzostwa będą się odbywały w następujących kategoriach wagowych: -73kg, -80kg, -87kg, +87kg, -96kg oraz +96kg.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 października (e-mail kontaktowy: ). Zawodnik musi posiadać: książeczkę sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach typu Mixed Martial Arts (konieczny zapis zdolny do zawodów MMA), sprzęt ochronny zgodny z regulaminem Amatorskiej Ligi MMA (almma.pl) oraz wpłacić wymagane wpisowe w wysokości 50 pln. Organizacja noclegu leży po stronie uczestników.

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w MMA, odbywające się w hali sportowo-widowiskowej Arena Toruń przy ul. Bema 73-89, zostały rozplanowane na dwa weekendowe dni: 15 i 16 października. W sobotę, w godzinach 10:00-12:00 obędzie się waga i weryfikacja zawodników. O 15:00 organizatorzy zapraszają na konferencję techniczną, która poprzedzi rozpoczynające się o 16:00 walki eliminacyjne. Potrwają one do 20:00.

Zobacz również: Blog treningowy SPECIAL OPS Pawła Piotrowskiego

Następnego dnia, w godzinach 15:00 - 20:00 zostaną przeprowadzone walki półfinałowe i finałowe (organizator zastrzega sobie prawo do modyfikowania programu zawodów). Oprócz medali i dyplomów, zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem e-mail: oraz numerem telefonu +48 513-137-705 (osoba do kontaktu: Adrian Tabor).

Źródło: materiały prasowe.

Galeria aktualności  Ilość zdjęć:  1

Komentarze

0

Wybrane dla Ciebie

 


 Kamizelka taktyczna, czy ma ograniczenia » 

kamizelka taktyczna

 


Tundra w czym jest lepsza od innych czołówek » Jakie cechy muszą mieć buty taktyczne »
latarka czołowa ubrania taktyczne

 


Wybierz obuwie na prawdziwą przygodę »

buty

 


Nie możesz zabrać plecaka? Gdzie zmieścisz najpotrzebniejszy sprzęt  » Co powinno się znaleźć w pakiecie ratunkowym czworonożnego towarzysza broni »
mobilny monitoring bezpieczna komunikacja

 


Co zmieści Crafter »

plecak taktyczny

 


Czy masz odpowiednie obuwie na wiosenne wojaże? Sprawdź »

Olej w piance? Do czego to służy »


olej do czyszczenia

 


Czy wiesz, jak skutecznie chronić wzrok podczas akcji? »

oulary taktyczne

 


Poznaj arkana radiokomunikacji wojskowej w XXI wieku » Wybierz produkty sprawdzone w ekstramalnych warunakch »
latarka czołowa ubrania taktyczne

 


05/07/2020

Księgarnia Militarna Poleca BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE


Zagrożenia informacji w cyberprzestrzeni, cyberterroryzm Ból. Mocna opowieść o rannych i medykach na wojnie Balistyka dla snajperów. Praktyczny poradnik
cyberprzestrzen, cyberterroryzm cyberprzestrzen
Informacja jest strategicznym i biznesowym zasobem państwa i organizacji – dobrem i osiągnięciem, gwarantem postępu i rozwoju (...)
zobacz więcej »
Kilkanaście historii walki o życie, pokazanych z dwóch perspektyw: rannego żołnierza i ratujących go medyków. Na tym polega wyjątkowość najnowszej książki Jarosława Rybaka, autora popularnych książek o polskich jednostkach specjalnych. (...)
zobacz więcej »
Odkryj tajną jednostkę wojskową w latach 1967–1994 zakamuflowaną w koszarach artylerii w dolnośląskim Bolesławcu. Przeczytaj mocne wspomnienia pozbawione politycznej poprawności! (...)
zobacz więcej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Special-ops.pl... dowiedz się więcej »

Aktualności

WOT i PKP S.A. – Razem Dla Bezpieczeństwa

25 maja br. Wojska Obrony Terytorialnej podpisały porozumienie o współpracy z Polskimi Kolejami Państwowymi S.A. Głównym celem porozumienia jest wzmocnienie zdolności obronnych Polski i...

Aktualny numer

1/2022
SPECIAL OPS 1/2022
W miesięczniku m.in.:
  • - Commando Garud
  • - Marine Mammals in SPECIAL OPS
Paweł Piotrowski
Wiosłowanie jednorącz sztangielką z podparciem na ławce skośnej to odmiana klasycznego...
Paweł Piotrowski
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie na ławce poziomej to klasyczne, skuteczne...
Michał Piekarski
W ostatnią niedzielę czerwca w Gdyni odbyły się uroczystości z okazji Święta Marynarki...
Michał Piekarski
Wzrost napięcia pomiędzy Zachodem i Rosją, który można już bezpiecznie nazywać nową...
Dariusz Materniak
5 marca 2018 roku jednostka specjalna ukraińskiej Policji "KORD" zatrzymała dwie osoby...
Special-OPS TV


Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdynia - państwowa Uczelnia wojskowa. Lider w kształceniu na potrzeby sił...
Rzetelna Firma
Copyright @ 2010-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl