SNAJPERZY uderzają jak GROM – zamów zestaw numerów specjalnych z plakatem GROM-owca

 Redakcja  /  12-04-2016

Dwa ostatnie wydania SPECIAL OPS EXTRA, czyli „25 LAT JW GROM” i „SNAJPERZY” są dostępni w specjalnym pakiecie razem z plakatem prezentującym operatora Jednostki Wojskowej 2305 w promocyjnej cenie 55 zł. Dla prenumeratorów magazynu SPECIAL OPS wynosi ona 40 zł.

Albumowe wydanie „25 LAT JW GROM” ukazało się w ubiegłym roku z okazji obchodów 25-lecia Jednostki Wojskowej GROM. Premiera miała miejsce 13 czerwca podczas Festynu Patriotycznego „Tobie Ojczyzno”. W publikacji, do której wstęp napisał obecny dowódca GROM-u, pułkownik Piotr Gąstał, znalazła się historia JW 2305, jej założycieli i dowódców, ale i sylwetki żołnierzy (wraz z wyposażeniem i uzbrojeniem na przestrzeni ćwierćwiecza), charakterystyka realizowanych działań i odbytych misji. Artykuły wzbogaca imponujący materiał zdjęciowy, w tym fotografie nigdy wcześniej niepublikowane.

Dowiedź się więcej o numerze specjalnym "25 LAT JW GROM"

Na festyn „Tobie Ojczyzno”, z okazji 25-lecia Jednostki Wojskowej GROM i z myślą o koneserach, kolekcjonerach i pasjonatach historii JW 2305 czy ogólnie Polskich Wojsk Specjalnych, wydany został również plakat (o wymiarach 50 cm x 70 cm) prezentujący żołnierza GROM-u.

„SNAJPERZY” to zaś publikacja tegoroczna, na której kolejnych stronach wyjaśniamy kluczowe terminy i zagadnienia istotne dla zrozumienia charakteru działań snajperów i strzelców wyborowych (Czytaj więcej o snajperach). Prezentujemy kulisy ich pracy, historię tego szczególnego „rzemiosła”, elementy szkolenia, wyposażenie (m.in. stroje maskujące, niezbędne akcesoria) i uzbrojenie (w tym stosowane m.in. przez Wojsko Polskie i Polską Policję), najsłynniejsze akcje, w tym np. te związane z kwestiami prawnymi w przypadku tzw. strzału ratunkowego.

Dowiedz się więcej o numerze specjalnym "SNAJPERZY"

Standardowo, oba wydania specjalne są dostępne w Księgarni Militarnej w cenie 34,98 zł każde. Koszt plakatu to 22 zł. Teraz pakiet „25 LAT JW GROM + PLAKAT JW GROM + SNAJPERZY” jest dostępny za jedyne 55 zł zamiast  91,96 zł. Prenumeratorzy magazynu SPECIAL OPS mogą je nabyć w cenie 40 zł.

Promocja trwa do odwołania. Zapraszamy!

ZAMÓWIENIA

Aneta Cartailler
e-mail: acartailler@medium.media.pl
tel 22 810 28 14 lub 22 512 60 61
fax 22/810 27 42

ZAMÓWIENIA DLA PRENUMERATORÓW

Anna Sergel
e-mail:
tel. 22 512 60 84
faks: 22 810 27 42

Galeria aktualności  Ilość zdjęć:  1

Komentarze

0

Wybrane dla Ciebie

 


 Kamizelka taktyczna, czy ma ograniczenia » 

kamizelka taktyczna

 


Tundra w czym jest lepsza od innych czołówek » Jakie cechy muszą mieć buty taktyczne »
latarka czołowa ubrania taktyczne

 


Wybierz obuwie na prawdziwą przygodę »

buty

 


Nie możesz zabrać plecaka? Gdzie zmieścisz najpotrzebniejszy sprzęt  » Co powinno się znaleźć w pakiecie ratunkowym czworonożnego towarzysza broni »
mobilny monitoring bezpieczna komunikacja

 


Co zmieści Crafter »

plecak taktyczny

 


Czy masz odpowiednie obuwie na wiosenne wojaże? Sprawdź »

Olej w piance? Do czego to służy »


olej do czyszczenia

 


Czy wiesz, jak skutecznie chronić wzrok podczas akcji? »

oulary taktyczne

 


Poznaj arkana radiokomunikacji wojskowej w XXI wieku » Wybierz produkty sprawdzone w ekstramalnych warunakch »
latarka czołowa ubrania taktyczne

 


05/07/2020

Księgarnia Militarna Poleca BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE


Zagrożenia informacji w cyberprzestrzeni, cyberterroryzm Ból. Mocna opowieść o rannych i medykach na wojnie Balistyka dla snajperów. Praktyczny poradnik
cyberprzestrzen, cyberterroryzm cyberprzestrzen
Informacja jest strategicznym i biznesowym zasobem państwa i organizacji – dobrem i osiągnięciem, gwarantem postępu i rozwoju (...)
zobacz więcej »
Kilkanaście historii walki o życie, pokazanych z dwóch perspektyw: rannego żołnierza i ratujących go medyków. Na tym polega wyjątkowość najnowszej książki Jarosława Rybaka, autora popularnych książek o polskich jednostkach specjalnych. (...)
zobacz więcej »
Odkryj tajną jednostkę wojskową w latach 1967–1994 zakamuflowaną w koszarach artylerii w dolnośląskim Bolesławcu. Przeczytaj mocne wspomnienia pozbawione politycznej poprawności! (...)
zobacz więcej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Special-ops.pl... dowiedz się więcej »

Aktualności

WOT i PKP S.A. – Razem Dla Bezpieczeństwa

25 maja br. Wojska Obrony Terytorialnej podpisały porozumienie o współpracy z Polskimi Kolejami Państwowymi S.A. Głównym celem porozumienia jest wzmocnienie zdolności obronnych Polski i...

Aktualny numer

1/2022
SPECIAL OPS 1/2022
W miesięczniku m.in.:
  • - Commando Garud
  • - Marine Mammals in SPECIAL OPS
Paweł Piotrowski
Wiosłowanie jednorącz sztangielką z podparciem na ławce skośnej to odmiana klasycznego...
Paweł Piotrowski
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie na ławce poziomej to klasyczne, skuteczne...
Michał Piekarski
W ostatnią niedzielę czerwca w Gdyni odbyły się uroczystości z okazji Święta Marynarki...
Michał Piekarski
Wzrost napięcia pomiędzy Zachodem i Rosją, który można już bezpiecznie nazywać nową...
Dariusz Materniak
5 marca 2018 roku jednostka specjalna ukraińskiej Policji "KORD" zatrzymała dwie osoby...
Special-OPS TV


Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdynia - państwowa Uczelnia wojskowa. Lider w kształceniu na potrzeby sił...
Rzetelna Firma
Copyright @ 2010-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl