Męski marketing: reklama efektywnościowa

 Redakcja  /  01-04-2015
Fot. Fot.materiały prasowe

Małe firmy poszukują i skutecznie odnajdują klientów w Internecie. Przedstawiamy historie tych, które zarobiły na pozycjonowaniu strony internetowej w Google.

.

Jaki marketing jest najlepszy? Odpowiedź na to pytanie powinna być taka jak SPECIAL OPS – męska i konkretna. Jeśli część ciężko zarabianych każdego dnia środków mamy wydać na marketing, to tylko na taki który realnie zwiększy nasze dochody. To musi być coś sprawdzonego przez innych i sprawdzalnego w trakcie użytkowania. W tym artykule przedstawiamy Wam firmę Gogler, która zajmuje się poszukiwaniem w Internecie klientów dla małych firm z wielu branż m.in. budowlanej. Z jej usług korzystają przedsiębiorcy,  chcący wyświetlać swoją ofertę w największej na świecie wyszukiwarce internetowej Google. Biorąc pod uwagę, że w Google 70% Polaków szuka strony, a 50% konkretnego produktu, temat warty jest bliższego poznania.

Optymalizacja wydatków – jeśli wydaję, chcę widzieć efekty

 Ten artykuł będzie dla Ciebie przydatny jeśli myślisz o reklamie tak jak my. Oto 5 zasad zgodnie z którymi inwestujemy w pozyskiwanie klientów, reklamę, marketing:

1. Marketing nie powinien mnie absorbować. Płacę za to, aby ktoś inny się tym zajął.
2. Marketing ma być sprawdzony i sprawdzalny. Chcę wiedzieć, że u innych to zadziałało.
3. Nie akceptuję żadnych pośredników.
4. Wydatek ma być adekwatny do efektów.
5. Pracuję tylko z tymi, którzy mają doświadczenie i potrafią udokumentować skuteczność.

Metoda sprawdzona w małych firmach – konkrety

Załóżmy, że klient aby znaleźć w Łodzi hydraulika, wpisuje do wyszukiwarki Google słowa: hydraulik Łódź. Jeśli potrzebuje izolacji domu, użyje słów: izolacja pianką Olsztyn. Gdy będzie zainteresowany zakupem kotła grzewczego najlepsze będą słowa: kotły gazowe kondensacyjne. Efektem w każdym przypadku będzie wyświetlenie przez Google stron internetowych odsyłających do oferty wyspecjalizowanych firm. Decydująca przy wyborze będzie pozycja wyświetlonej strony internetowej. Jeśli wyświetli się w pierwszej piątce, szanse na wybór naszej oferty rosną. Możemy mieć pewność, że nasze usługi zaczną się cieszyć dużo, dużo większym zainteresowaniem.

Pozycjonowanie stron internetowych – jak wybrać firmę informatyczną

Pozycjonowanie stron www polega na uzyskaniu wysokiej pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google. Jest to zaawansowany proces optymalizacji strony internetowej. Niekiedy składa się z blisko dwustu elementów. Kluczowe jest także umieszczenie na stronie internetowej specjalnych tekstów SEO oraz wartościowe linkowanie z katalogów, blogów i serwisów tematycznych.

10 pytań, które warto zadać na spotkaniu z firmą informatyczną:

1. Czy moja strona jest zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google?
2. Czy moja strona jest przystosowana do urządzeń przenośnych np. smartfona?
3. Czy informacja o mojej stronie pojawi się w katalogach lokalnych, branżowych i ogólnotematycznych?
4. Czy wykorzystują Państwo wartościowe linki w swojej pracy?
5. Czy pozycjonowanie wspiera kampania reklamowa AdWords?
6. Czy stworzą Państwo dla mojej strony konto na Facebooku?
7. Jak wiele tekstów SEO stworzą Państwo dla mojej strony? Jak ich obecność przełoży się na wysoką pozycję mojej strony w wyszukiwarce Google?
8. Co to jest Trust Ranking?
9. Co to jest Duplicat Content?
10. Czy do mojej strony www zostanie podpięty Google Analytics? Do czego służy?

 

GOGLER – pozycjonuje ponad 200 małych firm w Polsce

Firma informatyczna Gogler pozycjonuje ponad 200 firm w całym kraju. Dziś jest jedną z najpopularniejszych agencji SEO w kraju.

W ciągu ostatnich 5 lat nasi informatycy zdobyli doświadczenie, które daje klientom pewność osiągnięcia celów biznesowych. Sam jednak sprawdzam ludzi, z którymi współpracuję i to samo polecam swoim klientom. W trakcie rozmów z małymi firmami budowlanymi udostępniamy zewnętrzne raporty Stat4Seo, pokazujące realne pozycje naszych klientów w Google na określone frazy.

Rzetelne wywiązywanie się z obowiązków wymaga rozwoju firmy. Dziś Gogler ma dwie siedziby i zatrudnia ponad 20 pracowników.

Gogler

KONTAKT

GOGLER
tel. 531 600 212

www.gogler.pl

logo
Galeria aktualności  Ilość zdjęć:  2

Komentarze

0

Księgarnia Militarna Poleca Służby specjalne.Słownik


Chiny - zrozumieć imperium. Pulsujący matecznik cywilizacji Zielona droga 1990-2020. 30 lat doświadczenia byłego operatora JW GROM Sztuka wojny. Filozofia i praktyka oddziaływania na bieg zdarzeń
Książka Chiny – zrozumieć imperium Piotra Plebaniak, współautora i redaktora najnowszego przekładu Sztuki wojny wzbogaconego komentarzami ekspertów, to nieszablonowe połączenie poezji oraz historycznej, kulturowej i geopolitycznej wiedzy o Chinach. (...)
zobacz więcej »
Obchodzone 13 czerwca 2020 roku 30-lecie Specjalnej Jednostki Wojskowej GROM to doskonały moment, aby Andrzej Kruczyński pseudonim „Wódz” zabrał swoich czytelników w fascynującą drogę, którą najlepiej oddaje treść jego najnowszej książki (...)
zobacz więcej »
Traktat "Sztuka wojny" to w powszechnej percepcji najważniejszy traktat militarny kiedykolwiek napisany. O jego ponadczasowości decyduje wiele czynników, przede wszystkim okres historii Chin, w którym powstał. (...)
zobacz więcej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Special-ops.pl... dowiedz się więcej »

Aktualny numer

1/2022
SPECIAL OPS 1/2022
W miesięczniku m.in.:
  • - Commando Garud
  • - Marine Mammals in SPECIAL OPS
Paweł Piotrowski
Wiosłowanie jednorącz sztangielką z podparciem na ławce skośnej to odmiana klasycznego...
Paweł Piotrowski
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie na ławce poziomej to klasyczne, skuteczne...
Michał Piekarski
W ostatnią niedzielę czerwca w Gdyni odbyły się uroczystości z okazji Święta Marynarki...
Michał Piekarski
Wzrost napięcia pomiędzy Zachodem i Rosją, który można już bezpiecznie nazywać nową...
Dariusz Materniak
5 marca 2018 roku jednostka specjalna ukraińskiej Policji "KORD" zatrzymała dwie osoby...
Special-OPS TV


Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdynia - państwowa Uczelnia wojskowa. Lider w kształceniu na potrzeby sił...
Rzetelna Firma
Copyright @ 2010-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl