Współpraca

Od stycznia 2013 roku Portal Ludzi Akcji special-ops.pl współpracuje z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa. Uczelnia kształci na kierunkach Bezpieczeństwo Narodowe, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Pedagogika i Zarządzanie.

To pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych uczelni w Europie, której obszar działalności dydaktyczno-wychowawczej stanowi problematyka bezpieczeństwa człowieka w najszerszym rozumieniu tego słowa. Uczelnia nie tylko stawia sobie za cel kształcenie, ale daje również możliwość rozwoju osobistego i twórczego działania.

Siedziba główna Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa zlokalizowana jest w Poznaniu, natomiast wydziały zamiejscowe działają w Gdańsku i Gliwicach. Uczelnia poza studiami I i II stopnia oferuje również studia podyplomowe oraz szereg szkoleń i kursów z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania i pedagogiki.

Szczegółowe informacje o Uczelni znaleźć można na stronie internetowej: http://www.wsb.net.pl/specialops


Aktualny numer

6/2016
SPECIAL OPS 6/2016
W miesięczniku m.in.:
  • - 40 LAT BOA KGP
  • - HK MP7 - Niemieckie PDW
SITREP
Challenger Airspace Group rozpoczyął budowę hybrydowego bezzałogowego statku nawodnego...
Michał Piekarski
Mimo szeregu burzliwych wydarzeń, zwłaszcza w sferze kadrowej, jakie dotykają ostanio...
SITREP
“Avenger” to bynajmniej nie najnowszy film o jednym z super-herosów, ale nowy robot...
SITREP
Jak podało biuro prasowe firmy Magpul Inudstries Corp., Korpus Piechoty Morskiej USA...
Michał Piekarski
Pod względem bezpieczeństwa we wszystkich jego podstawowych wymiarach , mijający rok...
KSIĘGARNIA MILITARNA POLECA:
Sortmund
Sortmund
Sortmund jest firmą specjalizującą się w dostawie umundurowania dla większości służb mundurowych w Polsce. Współpracujemy z wieloma uznanymi...
Rzetelna Firma
Copyright @ 2010-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl