Współpraca

Od stycznia 2013 roku Portal Ludzi Akcji special-ops.pl współpracuje z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa. Uczelnia kształci na kierunkach Bezpieczeństwo Narodowe, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Pedagogika i Zarządzanie.

To pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych uczelni w Europie, której obszar działalności dydaktyczno-wychowawczej stanowi problematyka bezpieczeństwa człowieka w najszerszym rozumieniu tego słowa. Uczelnia nie tylko stawia sobie za cel kształcenie, ale daje również możliwość rozwoju osobistego i twórczego działania.

Siedziba główna Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa zlokalizowana jest w Poznaniu, natomiast wydziały zamiejscowe działają w Gdańsku i Gliwicach. Uczelnia poza studiami I i II stopnia oferuje również studia podyplomowe oraz szereg szkoleń i kursów z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania i pedagogiki.

Szczegółowe informacje o Uczelni znaleźć można na stronie internetowej: http://www.wsb.net.pl/specialops


Aktualny numer

5/2017
SPECIAL OPS 5/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - WZD MOSG
  • - BENELLI M4 - Strzelba bojowa
Sebastian Cybulski
Niejeden z nas w życiu zakochał się w kobiecie, niejeden z nas w życiu z tego powodu...
Michał Piekarski
W ostatnich dniach września wydana została nowa książka poruszająca temat udziału...
Sebastian Cybulski
- Kapralu, proszę odczytać modlitwę - z tymi słowami zwrócił się do mnie polski...
Sebastian Cybulski
Od zarania dziejów na świecie istnieją ludzie, którzy w imię honoru poświęcą wszystko,...
Sebastian Cybulski
Wielu chętnych chcących wstąpić w szeregi Legii Cudzoziemskiej, słyszało o legendarnej...
KSIĘGARNIA MILITARNA POLECA:
Sortmund
Sortmund
Sortmund jest firmą specjalizującą się w dostawie umundurowania dla większości służb mundurowych w Polsce. Współpracujemy z wieloma uznanymi...
Rzetelna Firma
Copyright @ 2010-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl