Współpraca

Od stycznia 2013 roku Portal Ludzi Akcji special-ops.pl współpracuje z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa. Uczelnia kształci na kierunkach Bezpieczeństwo Narodowe, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Pedagogika i Zarządzanie.

To pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych uczelni w Europie, której obszar działalności dydaktyczno-wychowawczej stanowi problematyka bezpieczeństwa człowieka w najszerszym rozumieniu tego słowa. Uczelnia nie tylko stawia sobie za cel kształcenie, ale daje również możliwość rozwoju osobistego i twórczego działania.

Siedziba główna Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa zlokalizowana jest w Poznaniu, natomiast wydziały zamiejscowe działają w Gdańsku i Gliwicach. Uczelnia poza studiami I i II stopnia oferuje również studia podyplomowe oraz szereg szkoleń i kursów z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania i pedagogiki.

Szczegółowe informacje o Uczelni znaleźć można na stronie internetowej: http://www.wsb.net.pl/specialops


Aktualny numer

4/2017
SPECIAL OPS 4/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - U.S. Coast Guard DSF
  • - FN Mag Natowski UKM
Sebastian Cybulski
Pierwsze zdanie, jakie chciałbym przekazać Czytelnikom magazynu i portalu "SPECIAL OPS"...
Michał Piekarski
Gdy 1 sierpnia 19944 roku wybuchło Powstanie Warszawskie, zarówno Powstańcy, jak i...
SITREP
Jak poinformował serwis Polskiej Agencji Prasowej - "Nauka w Polsce", gdyńska firma...
Paweł Piotrowski
Uginanie przedramienia w bok w pozycji leżącej ze sztangielką to mało popularne ale...
Michał Piekarski
Nie jest łatwo mówić o współczesnym terroryźmie i antyterroryźmie inaczej niż przez...
KSIĘGARNIA MILITARNA POLECA:
Sortmund
Sortmund
Sortmund jest firmą specjalizującą się w dostawie umundurowania dla większości służb mundurowych w Polsce. Współpracujemy z wieloma uznanymi...
Rzetelna Firma
Copyright @ 2010-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl