Współpraca

Od stycznia 2013 roku Portal Ludzi Akcji special-ops.pl współpracuje z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa. Uczelnia kształci na kierunkach Bezpieczeństwo Narodowe, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Pedagogika i Zarządzanie.

To pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych uczelni w Europie, której obszar działalności dydaktyczno-wychowawczej stanowi problematyka bezpieczeństwa człowieka w najszerszym rozumieniu tego słowa. Uczelnia nie tylko stawia sobie za cel kształcenie, ale daje również możliwość rozwoju osobistego i twórczego działania.

Siedziba główna Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa zlokalizowana jest w Poznaniu, natomiast wydziały zamiejscowe działają w Gdańsku i Gliwicach. Uczelnia poza studiami I i II stopnia oferuje również studia podyplomowe oraz szereg szkoleń i kursów z zakresu bezpieczeństwa, zarządzania i pedagogiki.

Szczegółowe informacje o Uczelni znaleźć można na stronie internetowej: http://www.wsb.net.pl/specialops


Aktualny numer

1/2017
SPECIAL OPS 1/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Estońskie K-Komando
  • - HK 433 - Nowe rozdanie
SITREP
Ukraińscy projektanci-inżynierowie przedstawili wstępną koncepcję wojskowego...
SITREP
Znajdziemy je samochodzie, biurze, a nawet kuchni – technologie, które narodziły się w...
SITREP
Podczas gdy NASA poszukuje form życia na innych planetach, a więc i m.in. "wody na...
SITREP
Nie, nie jest to jeden z pojazdów z planu zdjęciowego kolejnego "Mad Maxa", choć...
SITREP
Challenger Airspace Group rozpoczął budowę hybrydowego bezzałogowego statku nawodnego...
KSIĘGARNIA MILITARNA POLECA:
Sortmund
Sortmund
Sortmund jest firmą specjalizującą się w dostawie umundurowania dla większości służb mundurowych w Polsce. Współpracujemy z wieloma uznanymi...
Rzetelna Firma
Copyright @ 2010-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl