MSPO wystartowało!

 Redakcja  /  04-09-2018
MSPO 2018
MSPO 2018 Fot. Agnieszka Szwed

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2018 w Targach Kielce właśnie wystartował i od razu z kilkoma rekor­dami. W porów­na­niu z rokiem ubie­głym zwięk­szyła się liczba wystaw­ców do 624, a  liczba repre­zen­to­wa­nych kra­jów do 31. Tematem wio­dą­cym 26 edy­cji tar­gów jest 100-lecie Odzyskania Niepodległości – dla­tego po raz drugi w histo­rii wystawy Polska jest kra­jem wio­dą­cym. Tegoroczne MSPO zapla­no­wano do 7 wrze­śnia, nato­miast w dniach 8 – 9 wysta­wie towa­rzy­szyć będą Dni Otwarte. Wystawa odbywa się rów­no­cze­śnie z 24. Międzynarodowymi Targami Logistyki.

W tym roku pod­czas MSPOMTL zapre­zen­tuje rekor­dowa liczba 624 firm (w tym 328 z Polski) z 31 kra­jów świata. Jednym z ciekawszych debiutów jest wystawa firm zbro­je­nio­wych z Chińskiej Republiki Ludowej. Pod wspól­nym szyl­dem Aerospace Long March International Trade Co. Ltd można na chiń­skim sto­isku zoba­czyć sze­reg róż­nych sys­te­mów uzbro­je­nia – prze­ciw­pan­cer­nego, prze­ciw­lot­ni­czego, pre­cy­zyj­nego do bez­za­ło­gow­ców, arty­le­rii polo­wej.

Wystawa zaj­muje powierzch­nię ponad 27 tysięcy metrów kwa­dra­to­wych w 7 halach wysta­wien­ni­czych kie­lec­kiego ośrodka oraz na tere­nie zewnętrz­nym.

Tegoroczne MSPO nie może obejść się również bez Naszej obec­no­ści. Wszystkich zain­te­re­so­wa­nych zapra­szamy na stoisko B-74, gdzie dostępne będą nasze czasopisma, numery specjalne oraz inne wydawnictwa.

Galeria aktualności  Ilość zdjęć:  8

Komentarze

0

Wybrane dla ciebie

 


Ciepło i sucho w dżdżyste dni! Czyli jaką kurtkę wybrać »

ubrania militarne


sprawdzam »


Z tą latarką nie martwisz się o baterie » Długo oczekiwana koszulka autorskiego projektu! Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mają »
latarka czołowa farby kamuflujące

 


Ubrania dla niezwyciężonych! Przekonaj się, czy do Ciebie pasują »

ubrania militarne


sprawdzam »

 


Profesjonalista w każdym milimetrze stosuje ten sprzęt » Dobierz buty do terenu »
kabura buty taktyczne

 


Profesjonalny sprzęt w zasięgu Twojej ręki »

sprzęt militarny


sprawdzam »

 


Dopasuj plecak do swoich potrzeb » Jaka odzież najlepiej do Ciebie pasuje »
plecaki taktyczne broń

 


Studiuj praktycznie wybierz Bezpieczeństwo Wewnętrzne »

ubrania militarne


Bezpieczeństwo Wewnętrzne przygotowują do pracy w wielu obszarach związanych z szeroko pojętym przeciwdziałaniem zagrożeniom, a także procesom reagowania (...) sprawdzam »


 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Special-ops.pl... dowiedz się więcej »

Aktualności

Polska Policja w Prezydium Policji Branderburgii w Niemczech

W dniach 12-13 listopada 2018 roku przedstawiciele KWP zs. w Radomiu, funkcjonariusz BOA KGP oraz Oficer Łącznikowy Polskiej Policji w Berlinie wzięli udział w ćwiczeniach kompleksowych „ACT 2018”...

Aktualny numer

5/2018
SPECIAL OPS 5/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Jordański Kasotc
  • - US ICE SRT
Paweł Piotrowski
Wiosłowanie jednorącz sztangielką z podparciem na ławce skośnej to odmiana klasycznego...
Paweł Piotrowski
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie na ławce poziomej to klasyczne, skuteczne...
Michał Piekarski
W ostatnią niedzielę czerwca w Gdyni odbyły się uroczystości z okazji Święta Marynarki...
Michał Piekarski
Wzrost napięcia pomiędzy Zachodem i Rosją, który można już bezpiecznie nazywać nową...
Dariusz Materniak
5 marca 2018 roku jednostka specjalna ukraińskiej Policji "KORD" zatrzymała dwie osoby...

Kalendarium

PNWTŚRCZWPTSOBND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
KSIĘGARNIA MILITARNA POLECA:
Sortmund
Sortmund
Sortmund jest firmą specjalizującą się w dostawie umundurowania dla większości służb mundurowych w Polsce. Współpracujemy z wieloma uznanymi...

Powstanie Warszawskie 2.0, czyli „kotwica” z hashtagiem

Czy było warto? – to pytanie w ostatnich latach rozliczania naszej historii pada bardzo często w kontekście Powstania Warszawskiego. Jednocześnie...wiecej »
Rzetelna Firma
Copyright @ 2010-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl